Išsinuomoti automobilį žiemą

Žiemą, į kalnus, į automobilyje. Pasiimti auto išsinuomoti ir vykti į slidinėjimo kurortas.

Žiemos atostogos tampa vis populiaresnės kasmet. Žinoma, 90% šios atostogos yra susijusios su kalnais. Austrija, Italija, Prancūzija yra populiariausios slidinėjimo zonos ne tik tarp mūsų piliečių, bet ir tarp žiemos sporto entuziastų iš viso pasaulio.

Nedaug, kur rasite išsamią informaciją apie automobilio nuomą žiemą, ypač su slidinėjimo (ar snieglenčių) ypatumais. Visa informacija yra paimta iš sistemos DooRental.com ir prieinama jums pasirenkant automobilį. Labai svarbu užtikrinti, kad gautumėte maksimalią informaciją ir kad ji būtų kuo aiškesnė ir naudingesnė.

Europos slidinėjimo kurortuose yra išvystyta infrastruktūra, didžiulis viešbučių skaičius kiekvienam skoniui ir biudžetui, ir, žinoma, didžiulis ir stebėtinai gražus slidinėjimo zona. Tas pats pasakytina ir apie automobilių nuomos paslaugas. Ilgai prieš prasidedant šaltam orui ir žiemos turizmo sezono pradžioje nuomos kompanijos ruošiasi svečių antplūdžiui, atnaujindamos automobilių stovėjimo aikštelę, o pagrindinis dėmesys skiriamas erdviems automobiliams, kurie gali tilpti slides ar snieglentes (ant stogo ar kabinos) ir didelių lagaminų.

Turistai, keliaujantys į slidinėjimo kurortus, visada turi didelius lagaminus (daiktus yra daug ir daugiau), slidinėjimo batus, šalmus, kažką paima į slidinėjimo kurortą.

Šiuo atžvilgiu, kaip jau minėta, pagrindinis dėmesys skiriamas erdviems automobiliams, pavyzdžiui, stacionariems vagonams, kompaktiškiems furgonams, mikroautobusams ir kt.

Renkantis automobilį, svarbus vaidmuo, žinoma, yra maršrutas ir atstumas, kurį ketinate važiuoti.

Šiame straipsnyje mes tikrai pasakysime apie populiariausius maršrutus, bet pirmiausia paimkime automobilį vidutinei 4 asmenų turistų grupei be jų slidžių (daugelis nori išsinuomoti slides ir neturi jokios įrangos). Pasirodo, 4 žmonės ir 2-4 lagaminai. Šiems tikslams tinka įprastas vagono klasės standartas, pavyzdžiui: „Volkswagen Passat“ versija (vagonas), „Opel Insignia“ vagonas, „Skoda Superb“ vagonas ir kt. Skaityti daugiau

Read More
Brexit

Iš Brexit su meile: Lietuva mato savo šansas

Jie yra karšto naujas tendencijas finansų, bei Marius Jurgilas misija yra atvilioti juos į Lietuvą. Tačiau net jis buvo sukrėstas, kad „didžioji“ užklausų skaičių iš JK „fintech“ įmonių pastaraisiais mėnesiais.

Priežastis yra Brexit

Finansinių technologijų bendrovės daro paskutinę minutę planai, jei ne-spręsti Brexit Kovo 29 d. Daugelis nori užtikrinti finansinės licencijas kitose ES narėse, siekiant apsaugoti savo veiklą, ir ši Baltijos tautos turi akis padeda užpildyti spragą.

S. Jurgilas, Lietuvos Banko lån på dagen | Pengero.no valdybos narys, turėjo nemažų laimėjimų.

Klientų naujojo amžiaus bankas Revolut gali nežinoti, kad įsigijo savo bankininkystės licenciją Lietuvoje. „Google“ valdančią bendrovę, Abėcėlė yra viena per daug.

Start-ups ES kredencialus

Marius Jurgilas yra ne vienas. Septintą aukšte visiškai naujos biurų, Blockchain Centro yra apie medžioklę karšto naujas fintech rinkas Lietuvos vardas.

Viduje, jis yra tylus ir nuotaika intensyvus. Darbuotojų ausines spoksojimas juoda ekranai užtvindytas su kodu.

Motyvacija plakatai ant sienų atlikti žinutes, tokias kaip: „ateitis bus decentralizuotas.“

Šį vieną-erių metų centro – kuri siūlo bendrą darbo erdvę ir konsultavimo paslaugas pradedantiesiems naudojant blockchain technologijos – vaidina, kad jo ES kredencialus. Jos tinklalapyje yra ES, o ne lietuvos domeną.

Kaip stora bus taisykles?

Lietuvos plėtra buvo palyginti su Islandija, kur trys didžiausi šalies bankai augo per greitai ir sugriuvo per 2008 m. finansų krizę.

Marius Jurgilas primygtinai reikalauja, tokie palyginimai yra nesąžiningos, ir Lietuva yra toli nuo gung-ho srityje.

„Mes neturime sistema dar žino, kaip valdyti riziką. Mes nenorime eiti per greitai šioje srityje“, – sako jis, blockchain ir cryptocurrencies.

Ir dar Lietuvos Bankas siūlo „ne reguliavimo sankcijų (klikk her) už pirmaisiais veiklos metais“, kurios kai kurios pasiūlė gali būti ženklas, palaidumas. Pareigūnai taip pat bus būti nori išvengti pinigų plovimo atvejus, kad ištiko jos kaimynių, Latvijos ir Estijos. Skaityti daugiau

Read More
audros vartai

Linkevičius norėjo paversti Lietuvą „audros vartai“ JAV į Europą

Lietuva galėtų tapti vartais į Europą jav suskystintų gamtinių dujų (SGD), pareiškė užsienio reikalų ministras Lietuvos Linas Linkevičius. Apie tai praneša Delfi su nuoroda į Ziniu radijas.

Pasak ministro, Lietuva jau importuotas du siuntos degalų iš JAV, todėl Klaipėdos uostas, gali būti ir tai, kad JAV tapo rimtas žaidėjas rinkos Europoje.

„Mes galime būti tam (pikalaina) tikra prasme vartų, ne tik savo regione, bet ir visoje Europoje, kurie atrastų naujus davė ir galimybes JAV būti rimtas žaidėjas Europoje audros rinkoje, kad labai svarbu didinti įvairovę, padidinti saugumą“, — sakė Linkevičius.

Klaipėdos SGD terminalas buvo pastatytas 2014 m., Kad atsikratytų „Gazprom“ „dujų monopolijos“. Norvegijos tanklaivio Nepriklausomybė tarnauja kaip dujų laikymo laivas. Lietuvos valdžios institucijos jį nusipirks iki 2024 m. Pabaigos.

„Klaipėdos naftos“ terminalo operatorius anksčiau sakė, kad atidarius dujotiekius į Lenkiją ir Suomiją 2021 m., Jis gaus regioninio tiekimo centro statusą. Tačiau ekspertai mano, kad tokie plataus užmojo Lietuvos planai beveik neįmanoma dėl terminalo konkurencinių pranašumų trūkumo.

Lietuvos metai prasidėjo žlugus transporto ir energetikos rodikliams. Valstybinė įmonė „Klaipėdos nafta“ praneša apie naftos krovinių perkrovimo apimčių sumažėjimą daugiau nei ketvirtadaliu, o pajamos iš suskystintų gamtinių dujų terminalo Klaipėdoje sumažėjo 16%. Lietuvos energetikos politika tuo pačiu metu nustojo veikti keliomis kryptimis: ilgalaikės kovos su Baltarusijos AE pasekmės ir kova dėl „energetinės nepriklausomybės“ su „pigia dujos“ iš paveiktų SGD terminalų vienu metu.

„Klaipėdos naftos“ spaudos tarnyba praneša, kad (pikalaina 18v) bendrovės pajamos iš naftos produktų pakrovimo Butinge naftos terminalo Klaipėdos uoste ir Subachsky kuro bazėje pirmąjį šių metų mėnesį sumažėjo 28%. Toks kritimas gali būti saugiai vadinamas nuošliaužiu. Skaityti daugiau

Read More
Lietuvos ekonomiką

Septyni dalykai, kuriuos reikia žinoti apie Lietuvos ekonomiką

1) Mažas, bet sparčiai augantis: Lietuvos bendrojo vidaus produkto €34.95 mlrd. eurų per metus. Kad daro didžiausią ekonomiką iš trijų Baltijos valstybių, tačiau tik viena dešimtoji dydį Lenkijos ekonomika. Maža, ji gali būti, bet jis buvo sparčiai auga: Lietuvos ekonomika išaugo beveik dvigubai nuo 2000 metų. Palyginimui, Belgija ekonomika išaugo 32% ir Italijos 12%. Lietuvos 3,4 mln. gyventojų yra vidutinės pajamos vienam gyventojui eurų 11,800, todėl juos du kartus, kaip turtingi vidutiniškai, kaip ir Bulgarų, šiek tiek turtingesni nei Lenkai ar Latviai, bet ne taip gerai-off, nei Estai, kurie vidutiniškai vienam gyventojui eurų metinių pajamų, 14,200.

2) pagrindinė Rusijos prekybos partnerė, bet ir įvairinant: Lietuvos eksportas prekių ir paslaugų vertė yra maždaug 20 mlrd. eurų. Pagal Observatorija Ekonomikos Sudėtingumą, rafinuoti naftos yra Lietuva pirmaujančių eksporto. 2012 m. ji sudarė 22.93% eksporto, po trąšų, tai sudarė 3%. Kviečių, poliacetalis ir chemikalai kitos pagrindinės eksporto. Rusija yra pagrindinė paskirties vieta. lietuvos eksportas, apskaitos, 16% – daugiausia mašinos, automobiliai, sūrį ir net kai kurie lietuvos vyno. Latvija yra antra labiausiai populiarus paskirties lietuviškų prekių, po to Estija, Vokietija ir Jungtinės Karalystės.

ekonomika

3) Kai kurios įmonės yra svarbūs regioniniai veikėjai: Lietuva, didžiausia bendrovės pajamų yra „Orlen Lietuva“, naftos perdirbimo įmonės, kurių metinė apyvarta apie 6 mlrd. eurų. Bendrovės, kuri valdo tai, kas buvo pažangiausias perdirbimo, pastatytame Sovietų Sąjungos, yra dukterinė įmonė „PKN Orlen“, lenkijos refiner, kad yra didžiausia bendrovė vidurio ir rytų Europoje, pagal 2014 m. reitingą konsultacinė bendrovė „Deloitte“. Vilniaus Prekyba, holdingo bendrovė, kuriai priklauso „Maxima“ prekybos centrų grandinė ir styginių vaistinėse, be kito turto, yra Lietuvos antroji didžiausia kompanija. Jos metinė apyvarta siekia 2.9 bn, vėl pasak „Deloitte“. Tai buvo „Maxima“ prekybos centrų, kurių stogo žlugo Rygoje, Latvijos sostinėje, 2013 m. lapkričio mėn., žuvo 54 žmonės, ir sukelti atsistatydinimą iš latvijos vyriausybė, vadovaujama Valdis Dombrovskis, tada ministras pirmininkas, ir dabar Latvijos atsakingas Europos komisijos narys. Trečia pagal dydį šalies bendrovė, yra Koncernas “ Achemos, kitą kontroliuojančioji bendrovė, turinti trąša, logistikos ir finansų įmonių, kuriančių metinė apyvarta siekė 1bn. Skaityti daugiau

Read More
laisvas ekonomines zonas

Laisvas ekonomines zonas

Šalies teritorijoje veikia dvi laisvas ekonomines zonas su mokesčių. Jie yra ekonomiškai svarbių Lietuvos regionuose ir turi užtikrinti palankias sąlygas plėtoti verslo veikla, teikiant pramonės aikštelės su išvystyta infrastruktūra, pagalbines paslaugas ir mokesčių lengvatos. Šios zonos pagal planą iki 2019 metų. Kauno laisvoji zona įsikūrusi antrame pagal dydį lietuvos mieste ir viename iš didžiausių Baltijos regiono miestų – Kaune. Tikimasi, kad ši zona plotas 500 ha taps viena iš didžiausių zonų šiame regione. Antroji laisvoji zona Lietuvoje vadinamas Klaipeda. Ji užima 200 hektarų, ir yra dalis didelio transporto tinklą. Ši zona rekomenduojama, kad vietos bendrovių, kurie padidina arba perkelia savo gamybą ir siekia iki minimumo sumažinti išlaidas logistiką. Norėdami gauti galimybę dirbti vienoje iš šių sričių, reikia investuoti į Lietuvos ekonomiką yra ne mažiau kaip vienas milijonas eurų (tokių turėtų būti turtas ir apyvarta, jūsų įmonės). Iš esmės šiose vietose galite turėti beveik bet kokio verslo, bet ypač skatinama plėtoti šių rūšių veikla: mažmeninė ir didmeninė prekyba, viešbučių kambario ir verslo, logistikos, švietimas, sveikatos priežiūra, leidyba, verslo sektoriaus priežiūra, statyba, dujų tiekimas, elektros energijos, vandens. Įmonių, veikiančių laisvųjų ekonominių zonų, yra atleisti nuo mokesčių įmonių pelno mokesčio per pirmuosius šešis metų vykdyti savo veiklą ir gauti sudaro 50% įmonės pelno mokesčio per kitus dešimt metų. Jie turi teisę sumokėti 50% viso žemės mokesčio. Be to, jiems nėra pajamų mokesčio, nekilnojamojo turto ir į dividendus užsienio investuotojams.

Read More
Mokesčių sistema Lietuvoje

Mokesčių sistema Lietuvoje

Visos įmonės, kurie yra registruoti Lietuvoje, privalo mokėti mokesčius, pelno ir kapitalo prieaugio, kaip pati Lietuvoje, tiek ir teritorijoje kitų valstybių. Tarifą, kurie buvo užsienyje ir neviršija sumokėti Lietuvoje mokestis nuo pajamų užsienio kilmės, gali būti зачтены, kad mokėti antrą kartą, tai yra visiškai įmanoma, nereikės. Taip pat, pagal tarptautines sutartis, įmonėms gali būti taikomos lengvatos.

Įmonės (tai yra ir registruoti ne teritorijoje šios šalies) apmokestinamos tik dalis mokesčių ir su tam tikrų pajamų, kurių šaltinis yra Lietuvoje. Įmonės nuolatinio gyventojo privalo per penkias darbo dienas nuo įregistravimo juridinių asmenų Registre registruotis į regioninę mokesčių inspekcijoje kaip mokesčių mokėtojo ir mokėtojas valstybinio socialinio draudimo įmokų.

Po to jie gauna registracijos numeris, mokesčių mokėtojo ir draudėjo, o taip pat pažymėjimą. Atlikusi jokių pakeitimų dokumentus, kurių jums nenorėjo suteikti registravimo į mokesčių tarnybą, turi pranešti apie jų per penkias darbo dienas.

Standartinė norma mokesčius pelno įmonėms, išskyrus žemės ūkio (kurie yra atleisti nuo mokėjimo pelno mokesčio), yra Lietuvoje-15%. Mažos įmonės, darbuotojų skaičių, kurių ne didesnis nei 10, o metinės pajamos sudaro mažiau kaip 500 tūkstančių litų (150 tūkst. eurų), turi teisę kreiptis mokesčiui pelnas 5%.

Individualios įmonės ir ūkio bendriją, vidutinis darbuotojų, kurių daugiau kaip dešimt žmonių, o pajamos per mokesčių metus neviršija 1 milijono litų (apytiksliai 289 650 eurų), gali taikyti pinigų kiekis 25 tūkstančių lt (7240 eur) pelno mokesčiui iki 0%. Likusi dalis jų pelno apmokestinamos 15%.

Jei per metus pelnas, jūsų įmonės viršijo 29 000 eurų, tai įmonė turi registruotis kaip PVM (jam priskiriamas numeris PVM ).

Palūkanų, autorinių ir pajamos iš nekilnojamojo turto patenka į statymą apmokestinimo pelno 10%.

Dividendai, kuriuos gauna bendrovių, veikiančių Lietuvos teritorijoje, taip pat neapmokestinama norma 15% (jei nenurodyta kitaip, galioja sutartis dvigubo apmokestinimo išvengimo), su sąlyga, kad gavėjas dividendų per mažiausiai 12 mėnesių valdo bent 10% įmonės akcijų, kuri moka jam šie dividendai. Skaityti daugiau

Read More
hipotekos

Pokyčių Būsto paskolų: 100% Hipotekos Grįžti?

Mes turime aptarti pokyčiai bankų ir asmeninių finansų, kurios įvyko per metus, ir daugelis šių pakeitimų paskatino naujų technologijų, ir kaip mes, kaip vartotojai, apkabino, kad technologija.

Kaip mes banko, atlikti mokėjimus, ir net imti paskolą, turi viskas pasikeitė per metus, dėl Interneto ir technologijų, susijusių su juo.

Gauti hipotekos ir hipotekos paskolas pasikeitė, taip pat, nors pagrindai, liko tos pačios. Jūs sutaupote iki užstatą, įsitikinkite, kad jūsų kredito ir kredito balas yra GERAI, ir įrodysite, kad galite sau leisti hipotekos mokėjimus, ir išjungti jums eiti, Ponas ar Ponia Hipotekinio skolintojo, ir gauti hipotekos pirkti savo svajonių namą. Yra dviejų srityse buvo patvirtintas hipotekos paskolų, kurios buvo, kai yra kliūčių, reikia įveikti, kad būtų patvirtintos hipotekos, ir ne kredito balai yra ne vienas iš tų kliūčių. Du dalykai yra indėlių, ir kaina. Žinau, kad daug kas gali manyti, kad turintys gerą kredito yra kliūtis, bet ji tikrai nėra, kaip galima daryti tokius dalykus, siekiant pagerinti jų kredito balas, ir turintys ne kredito yra mažiau kliūčių, tada kas be užstato.

Sprendžiant Kliūčių

Hipotekos pramonė turi nagrinėti ir spręsti kliūčių, mes paminėti. Iš įperkamumo požiūriu, skolintojų pradėjo siūlyti ilgesnius terminus paskolas. Vietoj to, kad tik 10 metų, jos pratęsti terminai iš 15, 20, 25, o kai kuriose pasaulio dalyse, 30 ar 40 metų paskolos. Tie, kurie ilgai sąlygas grąžinti paskolą, bet ir išplečiant sąvokos “ out ilgiau, ji sumažina mėnesinių mokėjimų. Ji taip pat padidina palūkanų suma jums, kaip paskolos gavėjas turės mokėti, kaip jūs mokate už tokį ilgą laiką. Hipotekinių skolintojų, taip pat pradėjo naudoti palūkanų tik paskolos, kai skolininkas moka tik palūkanas, kiekvieną mėnesį už paskolą, kuri vėl saugo mėnesio mokėjimai mažesnis ir labiau prieinamos. Su būsto kainos tik tariamas padidinti šių paslaugų prieinamumą priemonės buvo sveiki, ir ar kai kurie visiškai leisti jiems taip sau leisti pirkti turtą ir išlaikyti hipotekos mokėjimus. Kai kurie skolintojai yra taip pat leidžia skolininkų tam tikrų profesinių darbo vietų, galimybė skolintis ne daugiau kaip šešis (6) kartus jų metinio darbo užmokesčio, tai pagrįsta faktu, jie tikisi, darbo užmokesčio padidinimui ateityje. Todėl visa tai padeda su kaina. Skaityti daugiau

Read More
verslą lietuvoje

Kaip pradėti verslą lietuvoje

Kaip atidaryti tarptautinis verslą lietuvoje

flagDaugelis ekspertų mano, Lietuvą labiausiai tinkama regiono šalis, sukurti ir plėtoti savo verslą: tai valstybė pakankamai greitai perėjo prie stabili rinkos ekonomika. Nacionalinė šalies valiuta – lietuvos litas yra susietas su 2002 m. prie euro santykiu 3,4528:1. Čia beveik nėra apribojimų registracija įmonių su užsienio šalimis, o auga gyvenimo lygis ir pagerėjo ekonominio klimato šalys skatina plėtoti privačių įmonių. Papildomas (ir gana svarbu kad rusijos verslininkų) pranašumas atidaryti verslą Lietuvoje yra ta, kad lietuvių kalba yra pakankamai paplitęs didžiuosiuose lietuvos miestuose, todėl padeda išvengti nelaimingų kalbos barjero, kai valdo verslą.

Įmonių tipai Lietuvoje

Uždaroji akcininkų bendrovė ribotos atsakomybės bendrovė (Uzdaroji Akcine Bendrove, sutrumpintai UAB) – tai labiausiai paplitusi forma užsiregistravote Lietuvoje. Ji gana схожа su российским bendrija yra ribotos turtinės atsakomybės. Minimalų steigėjų tokios bendrovės – vienas žmogus. Direktorius gali būti vienu metu ir valdybos narys. Bet kokiu atveju, ji turi būti nuolatinis Lietuvos. Akcininkų skaičius, kaip jų gali būti fiziniai ir juridiniai asmenys nuolatinio gyventojo ir ne nuolatinio gyventojo, Lietuvos, negali viršyti 250 žmonių. Kiekvienas iš jų yra ribota atsakomybė ir bauda įdėtos jiems lėšų. Dėl uždarų įmonių leidžiama išleisti tik vardinių akcijų, kurių negalima perleisti tretiesiems asmenims be išankstinio sutikimo kitų įmonės akcininkų. mMinimalus įstatinio kapitalo sudaro 10 tūkstančių litų (apie 2900 eur). Jį galite atlikti iš dalies pinigais (bet ne mažiau kaip 25% registracijos metu, o likusi dalis – per metus po registracijos), o iš dalies ne pinigų, turto valdymas.

Taip pat yra uždara akcininkų bendrovė privalo paskirti auditoriaus atliekant bet kurių dviejų iš sąlygų:

  • jos metinė apyvarta neviršija 1 400 000 eurų;
  • valstybės įmonės sudaro daugiau kaip 50 darbuotojų
  • suma įmonės turtas sudaro daugiau nei 720 000 eurų.

Minimalus akcinės bendrovės įstatinis kapitalas, kuris yra lygus 150 tūkstančių litų (apie 43500 eurų), gali būti, lygiai taip pat kaip ir tuo atveju, uždarytas akcininkų“, iš dalies (ne mažiau kaip 25 proc.) išmokėta grynaisiais pinigais registracijos metu bendrovė, o iš dalies ne pinigų, turto valdymas. Viešoji akcininkų įmonė turi teisę gaminti vardinės akcijos ir pareikštinės akcijos, kurios gali laisvai perduodama trečiosioms šalims. Kompanija valdo direktorių Valdyba, kurio sudėtis turėtų būti bent tris nario ir Stebėtojų taryba, kurioje gali būti nuo 3 iki 15 narių. Sudėtis paskutinio būtinai turi būti auditoriaus. Valdymo ūkine veikla įmonės Taryba paskiria generalinis direktorius. Norėdami atidaryti verslo Lietuvoje užsienio juridinis asmuo-investuotojas, jam reikia pateikti notaro patvirtintą kopiją регистрационного pažymos (выписку iš Prekybos registro) ir dokumentą, patvirtinantį sprendimą valdybos užsienio bendrovės įgyvendinimą investicijų. Iš fizinių asmenų be jokių specialių dokumentų nereikia. Visi dokumentai turi būti išversti į lietuvių kalbą įgaliotas vertėjas ir suteikta Valstybės įstaiga, inventorizacijos ir registro, žemės ir kito nekilnojamojo turto. Registracija uždaryta akcininkų bendrovės turi pateikti šiuos dokumentus: memorandumas (arba aktas, jei firmoje vienas steigėjas), bendrovės įstatus, protokolo учредительного susitikimo su programomis ar sprendimas vienintelis учредителя apie tai, kaip kurti įmonę, pažyma iš lietuvos banko apie making pradinio įnašo į specifinių įmonės sąskaitą. Registracija atvira akcininkų bendrovės reikiamą paketą dokumentų apima: memorandumas (arba aktas, jei bendrovė учреждается vienas asmuo), bendrovės įstatus, protokolo учредительного susitikimo su programomis ar sprendimas vienintelis учредителя apie pagal akcinės bendrovės, pažymą iš lietuvos banko apie making pradinio įnašo į specifinių įmonės sąskaitą, liudija lietuvos маклерской tarnybos, apie tai, kad investuotojas įsigijo bendrovės akcijų, notariškai patvirtintą kopiją liudijimo registracijos vertybinių popierių, ataskaitą apie įstaigoje akcinės bendrovės, auditoriaus išvada dėl ataskaitos. Skaityti daugiau

Read More