hipotekos

Pokyčių Būsto paskolų: 100% Hipotekos Grįžti?

Mes turime aptarti pokyčiai bankų ir asmeninių finansų, kurios įvyko per metus, ir daugelis šių pakeitimų paskatino naujų technologijų, ir kaip mes, kaip vartotojai, apkabino, kad technologija.

Kaip mes banko, atlikti mokėjimus, ir net imti paskolą, turi viskas pasikeitė per metus, dėl Interneto ir technologijų, susijusių su juo.

Gauti hipotekos ir hipotekos paskolas pasikeitė, taip pat, nors pagrindai, liko tos pačios. Jūs sutaupote iki užstatą, įsitikinkite, kad jūsų kredito ir kredito balas yra GERAI, ir įrodysite, kad galite sau leisti hipotekos mokėjimus, ir išjungti jums eiti, Ponas ar Ponia Hipotekinio skolintojo, ir gauti hipotekos pirkti savo svajonių namą. Yra dviejų srityse buvo patvirtintas hipotekos paskolų, kurios buvo, kai yra kliūčių, reikia įveikti, kad būtų patvirtintos hipotekos, ir ne kredito balai yra ne vienas iš tų kliūčių. Du dalykai yra indėlių, ir kaina. Žinau, kad daug kas gali manyti, kad turintys gerą kredito yra kliūtis, bet ji tikrai nėra, kaip galima daryti tokius dalykus, siekiant pagerinti jų kredito balas, ir turintys ne kredito yra mažiau kliūčių, tada kas be užstato.

Sprendžiant Kliūčių

Hipotekos pramonė turi nagrinėti ir spręsti kliūčių, mes paminėti. Iš įperkamumo požiūriu, skolintojų pradėjo siūlyti ilgesnius terminus paskolas. Vietoj to, kad tik 10 metų, jos pratęsti terminai iš 15, 20, 25, o kai kuriose pasaulio dalyse, 30 ar 40 metų paskolos. Tie, kurie ilgai sąlygas grąžinti paskolą, bet ir išplečiant sąvokos “ out ilgiau, ji sumažina mėnesinių mokėjimų. Ji taip pat padidina palūkanų suma jums, kaip paskolos gavėjas turės mokėti, kaip jūs mokate už tokį ilgą laiką. Hipotekinių skolintojų, taip pat pradėjo naudoti palūkanų tik paskolos, kai skolininkas moka tik palūkanas, kiekvieną mėnesį už paskolą, kuri vėl saugo mėnesio mokėjimai mažesnis ir labiau prieinamos. Su būsto kainos tik tariamas padidinti šių paslaugų prieinamumą priemonės buvo sveiki, ir ar kai kurie visiškai leisti jiems taip sau leisti pirkti turtą ir išlaikyti hipotekos mokėjimus. Kai kurie skolintojai yra taip pat leidžia skolininkų tam tikrų profesinių darbo vietų, galimybė skolintis ne daugiau kaip šešis (6) kartus jų metinio darbo užmokesčio, tai pagrįsta faktu, jie tikisi, darbo užmokesčio padidinimui ateityje. Todėl visa tai padeda su kaina. Skaityti daugiau

Read More