Išsinuomoti automobilį žiemą

Žiemą, į kalnus, į automobilyje. Pasiimti auto išsinuomoti ir vykti į slidinėjimo kurortas.

Žiemos atostogos tampa vis populiaresnės kasmet. Žinoma, 90% šios atostogos yra susijusios su kalnais. Austrija, Italija, Prancūzija yra populiariausios slidinėjimo zonos ne tik tarp mūsų piliečių, bet ir tarp žiemos sporto entuziastų iš viso pasaulio.

Nedaug, kur rasite išsamią informaciją apie automobilio nuomą žiemą, ypač su slidinėjimo (ar snieglenčių) ypatumais. Visa informacija yra paimta iš sistemos DooRental.com ir prieinama jums pasirenkant automobilį. Labai svarbu užtikrinti, kad gautumėte maksimalią informaciją ir kad ji būtų kuo aiškesnė ir naudingesnė.

Europos slidinėjimo kurortuose yra išvystyta infrastruktūra, didžiulis viešbučių skaičius kiekvienam skoniui ir biudžetui, ir, žinoma, didžiulis ir stebėtinai gražus slidinėjimo zona. Tas pats pasakytina ir apie automobilių nuomos paslaugas. Ilgai prieš prasidedant šaltam orui ir žiemos turizmo sezono pradžioje nuomos kompanijos ruošiasi svečių antplūdžiui, atnaujindamos automobilių stovėjimo aikštelę, o pagrindinis dėmesys skiriamas erdviems automobiliams, kurie gali tilpti slides ar snieglentes (ant stogo ar kabinos) ir didelių lagaminų.

Turistai, keliaujantys į slidinėjimo kurortus, visada turi didelius lagaminus (daiktus yra daug ir daugiau), slidinėjimo batus, šalmus, kažką paima į slidinėjimo kurortą.

Šiuo atžvilgiu, kaip jau minėta, pagrindinis dėmesys skiriamas erdviems automobiliams, pavyzdžiui, stacionariems vagonams, kompaktiškiems furgonams, mikroautobusams ir kt.

Renkantis automobilį, svarbus vaidmuo, žinoma, yra maršrutas ir atstumas, kurį ketinate važiuoti.

Šiame straipsnyje mes tikrai pasakysime apie populiariausius maršrutus, bet pirmiausia paimkime automobilį vidutinei 4 asmenų turistų grupei be jų slidžių (daugelis nori išsinuomoti slides ir neturi jokios įrangos). Pasirodo, 4 žmonės ir 2-4 lagaminai. Šiems tikslams tinka įprastas vagono klasės standartas, pavyzdžiui: „Volkswagen Passat“ versija (vagonas), „Opel Insignia“ vagonas, „Skoda Superb“ vagonas ir kt. Skaityti daugiau

Read More